

Spegelglas, ytterspegel 325-0200-1 TYC
Specifikationerna inte finns
eller .
Position | Tvåsidig |
Ytter-/Innerspegel | Bulb-formad | Uppvärmbar |
Garanti | 2 år |
Tillverkare | Tillverkare kod | Pris |
---|---|---|
BLIC | 6102-02-1233952P | |
PRASCO | MN3067513 | |
TYC | 322-0001-1 | (denna produkt) |
ULO | 3070008 |
MINI |
|
---|
51167058060 | MINI |
---|---|
51167058059 | MINI |
TYC är en global aktör inom fordonsersättningslampor och enheter. Förutom konstruktion och tillverkning av originalutrustning för flera OE tillverkare i Nordamerika, Europa, Asien «och Afrika, är TYC en certifierad tillverkare av en världens mest omfattande eftermarknadsbelysningsprogram.
Eftersom TYC många år investerar i kvaliteten på produktionsprocesser använder sig alltmer av strålkastare bilmärken som produceras av TYC. Nedan är några av de största:
- Toyota
- Honda
- Lucas
- Ford
TYC produkter sticker ut på följande punkter:
- Mycket hög kvalitet, mestadels originaldelar enligt etikett, TYC
- Mycket stort utbud för både den europeiska och internationella marknaden
- 2 års full garanti
- Distribution Center i Nederländerna, mycket god tillgänglighet
Många av de produkter som säljs av TYC därmed faktiskt originalprodukter. På grund av framgången i belysnings delar TYC har koncentrerat sig på tillverkning av flera plast bildelar. Som ett resultat TYC produkter som nu finns i följande produkt för praktiskt taget alla autoâ s:
- Strålkastare
- Bakre
- Indikatorer
- Speglar
- Radiateurs
- Kylfläktar
Förväntat leveransdatum:
21-03-2025