

Tändspole ZS-PPENCILCOIL1X1 Bosch
Specifikationerna inte finns
eller .
Nätlängd [mm] | 430 |
Nätbredd [mm] | 378 |
Inlopp-Ø [mm] | 32 |
Utlopps-Ø [mm] | 32 |
Garanti | 2 år |
Kylarutförande | Kylflänsar mekaniskt fogade |
Nettdjup [mm] | 23 |
Tillverkare | Tillverkare kod | Pris |
---|---|---|
AUTOGAMMA | 101080 | |
DIEDERICHS | DCM3419 | |
ELECTRO AUTO | 31R77043 | |
JDEUS | M-0300400 | |
KRAFT AUTOMOTIVE | 1554800 | |
LORO | 053-017-0036 | |
PRASCO | ST001R004 |
SEAT |
|
||||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
VOLKSWAGEN |
|
6N0121253AE | SEAT |
---|---|
6N0121253K | SEAT |
6N0121253AE | VW |
6N0121253K | VW |
6N0121253K | VW/SEAT |
TYC är en global aktör inom fordonsersättningslampor och enheter. Förutom konstruktion och tillverkning av originalutrustning för flera OE tillverkare i Nordamerika, Europa, Asien «och Afrika, är TYC en certifierad tillverkare av en världens mest omfattande eftermarknadsbelysningsprogram.
Eftersom TYC många år investerar i kvaliteten på produktionsprocesser använder sig alltmer av strålkastare bilmärken som produceras av TYC. Nedan är några av de största:
- Toyota
- Honda
- Lucas
- Ford
TYC produkter sticker ut på följande punkter:
- Mycket hög kvalitet, mestadels originaldelar enligt etikett, TYC
- Mycket stort utbud för både den europeiska och internationella marknaden
- 2 års full garanti
- Distribution Center i Nederländerna, mycket god tillgänglighet
Många av de produkter som säljs av TYC därmed faktiskt originalprodukter. På grund av framgången i belysnings delar TYC har koncentrerat sig på tillverkning av flera plast bildelar. Som ett resultat TYC produkter som nu finns i följande produkt för praktiskt taget alla autoâ s:
- Strålkastare
- Bakre
- Indikatorer
- Speglar
- Radiateurs
- Kylfläktar
Förväntat leveransdatum:
12-04-2025